Bildiri Kabulü

Yazım Kılavuzu

Yazarlarımızı, özetlerini ve tam metinlerini çevrimiçi gönderim sistemi (EasyChair) aracılığıyla göndermeye davet ediyoruz.

Bildirilerinizi göndermek için lütfen tıklayınız.


ÖZET/TAM METİN YÜKLEMEK İÇİN:
  1. Sisteme kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapın.
  2. Özet metni doğrudan “Abstract” aşamasında ekleyerek yükleyebilirsiniz. Tam metin yüklemek içim çalışmanızı sistem üzerinde bulun ve ilgili çalışmanız için “Submission/Upload” tuşuna basarak gerekli güncellemeleri yapın.
  3. Kaydederek çıkın.

Detaylı bilgi için ile iletişime geçin


Tüm başvurular en az iki hakem incelemesine tabi tutulacaktır. Kabul edilen tam metinler revizyon gerektiriyorsa, bu tür çalışmalar, hakemlerin yorum ve önerileri yazar tarafından dikkate alındıktan sonra sempozyum yayın kabul listesine dahil edilecektir.

 

Bilim kurulumuz tarafından sunuma kabul edilmiş olan bildiri özetleri, katılımcıların bilgilendirilmesi amacı ile sempozyum web sitemizde yayınlanmış olacaktır. Ayrıca sunuma kabul edilen bildiri özetleri ISBN numaralı E-Kitap’ta yayımlanacaktır.

 

Sempozyumda sunulmuş olmak koşulu ile kabul edilen çalışmalar arasından bilim kurulu tarafından seçilenler, Gedik Meslek Yüksekokulu dergisi “EKLEKTİK” sayısında elektronik olarak yayımlanacaktır.

 

E-Kitap için kabul alan çalışmalar Benzerlik Testine sokulacaktır.

Bildirilerinizin özet ve tam metinleri için ayrıntılı şablon aşağıda verilmiştir: